Urbaniak Home

Wykończenia wnętrz

Idealne powierzchnie ścian i sufitów

Gładzie polimerowe natryskowe

Wykonujemy gładzie natryskowe agregatem hydrodynamicznym, znane także pod nazwą gładzie maszynowe. Gładzie natryskowe to nie tylko sposób na oszczędność czasu, ale także metoda dająca wymierne korzyści finansowe. Zastosowanie metody maszynowego nakładania gładzi przynosi wiele korzyści przy obróbce powierzchni ścian i sufitów. Proces ten zapewnia równomierne pokrycie bez pozostawiania smug, minimalizuje marnowanie materiału oraz daje gładką i jednolitą powierzchnię w porównaniu do tradycyjnych narzędzi.

Proces nakładania gładzi metodą natryskową

Zabezpieczanie elementów

Przed rozpoczęciem prac zabezpieczamy foliami i taśmami: okna, drzwi, skrzynki, jeżeli to konieczne -podłogi, oraz wszelkie inne elementy budowy wymagające zabezpieczenia przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.

Gruntowanie

Ściany i sufity przygotowujemy do natrysku. W pierwszej kolejności przy pomocy agregatu natryskiwany jest mocny grunt akrylowy. Wnika on w podłoże, zmniejszając i równając tym samym chłonność, tworząc dobrze przyczepną warstwę, doskonale wiążącą.

Nakładanie gładzi i szpachlowanie

Następnie dwukrotnie natryskiwana jest gładź polimerowa za pomocą najmocniejszego, tłokowego agregatu do zastosowań mieszkaniowo-przemysłowych. Wygładzana jest odpowiednimi narzędziami, w tym szpachlami Parfait Liss.

Szlifowanie i odkurzanie

Po wyschnięciu gładzie szlifowane są za pomocą szlifierek do gładzi podłączonych do odkurzaczy przemysłowych Karcher. Po dokładnym wyszlifowaniu wszystkich powierzchni - wszystkie ściany, sufity, rogi, podłogi itd. są bardzo dokładnie odkurzane.

Nasze pozostałe usługi

Izolacje wdmuchiwane

Sufity podwieszane

Zabudowy karton-gips

Ściany działowe

Adaptacje poddasza

Malowanie natryskowe